|
Surname | Given Name & (-Maiden name) | Photo | Photo | Birth | Death | Age | Spouse | Location | Location on Map |
Aalbers | Bernardus Wilhelmus | photo | 1909 | 1957 | Cath | C | |||
Aalbers | Jakobje (-Post) | photo | 1910 | 2009 | Cath | C | |||
Abela | Josephine | photo | 1922 | 1988 | Saviour | Cath | C | ||
Abela | Saviour | photo | 1922 | 1998 | Josephine | Cath | C | ||
Adam | Agnes Jane | photo | photo | 1971 | 80 | Arthur T | Pres | A | |
Adam | Arthur Thomson | photo | photo | 1963 | 84 | Agnes J | Pres | A | |
Adam | George A.R | photo | photo | 2004 | 78 | Pres | A | ||
Adams | Walter | photo | photo | 1943 | 79 | Catherine | Pres | A | |
Adams | Lindsay Walter | photo | 1999 | Mary | LWWB C4 | Lawn H | |||
Agius | Ruth Leonie | photo | 1976 | 1993 | 16 | LWWB E8 | Lawn H | ||
Ahrens | Margaret Ellen | photo | 1918 | 1964 | Robert F | F | |||
Ahrens | Robert Frank | photo | 1913 | 1996 | Margaret E | F | |||
Aitken | Suzanne Marie | photo | 1983 | 36 | LA13 | Lawn D | |||
Akers | Ruth Janet | photo | 1993 | 42 | Neil | LWWB F5 | Lawn H | ||
Alexander | James | photo | photo | 1960 | Hannah | Pres | A | ||
Alexander | Albert Edward | photo | photo | 1931 | Pres | A | |||
Alexander | Hannah (-Cochrane) | photo | photo | 1941 | 63 | James | Pres | A | |
Alexander | Leah | photo | 1905 | 1996 | R/Garden | RG 3. | |||
Alexander | Maurice | photo | 1899 | 1957 | R/Garden | RG 3. | |||
Alexander | Norma | photo | 1944 | 2006 | 62 | Peter | M/Lawn D18 | Mon Lawn.E | |
Alexander | Ellana Jo | photo | 1992 | 1994 | infant | CLB 17 | CH | ||
Alexander | Peter Glenn | photo | 1990 | 27 | LK2 | Lawn D | |||
Allan | Francis David | photo | photo | no dates | 18 | Pres | A | ||
Allan | Margaret (-McClung) | photo | photo | 1903 | 66 | Pres | A | ||
Allchin | Leslie Allan | photo | 1944 | infant | F | ||||
Allen | Gregory Paul | photo | 1968 | infant | Pres | A | |||
Allen | Stephen John | photo | 1966 | 3 | Pres | A | |||
Allen | Charles | photo | 1985 | 56 | LD15 | Lawn D | |||
Amiet | Francis | photo | 1938 | 78 | Mary | Pres | A | ||
Amiet | Mary | photo | 1957 | 90 | Francis | Pres | A | ||
Amiet | Gladys Claire | photo | 1925 | 35 | Pres | A | |||
Amiet | John Francis | photo | photo | 1893 | 70 | Laura | Pres | A | |
Amiet | Laura | photo | photo | 1915 | 83 | Francis | Pres | A | |
Amiet | Francis David (K.I.A) | photo | photo | 1917 | 25 | Pres | A | ||
Amiet | Laura | photo | 1896 | infant | Pres | A | |||
Amiet | William Charles | photo | 1915 | 52 | Mary | Pres | A | ||
Amiet | Hilton | photo | photo | 1993 | LWWB E4 | Lawn H | |||
Amiet | Merlyn Phyllis (-Brinsmead) | photo | photo | 1919 | 2000 | Claude | LWWB E4 | Lawn H | |
Amiet | Claude | photo | photo | 1910 | 1992 | Merlyn P | LWWB E4 | Lawn H | |
Amoruso | Maria Carmina | photo | 1907 | 1993 | G | ||||
Amoruso | Erminio "Eric" | photo | 1934 | 2004 | M/Lawn D12 | Mon Lawn.E | |||
Andersen | Thelma Marion | photo | 1909 | 1998 | G | ||||
Anderson | James Augustus | photo | photo | 1941 | 75 | Pres | A | ||
Anderson | Louisa Grace | photo | photo | 1984 | Cath | C | |||
Anderson | Herbert John | photo | 1919 | 2001 | Isobel J | LWWB K9 | Lawn H | ||
Anderson | Isobel Jean (-Fraser) | photo | 1921 | 2000 | Herbert J | LWWB K9 | Lawn H | ||
Anderson | Cyril Thomas | photo | 1929 | 1997 | Iris | LN21 | Lawn D | ||
Anderson | Ivy Eileen | photo | 1901 | 1996 | Noel & George | LM22 | Lawn D | ||
Anderson | Rita May | photo | 1990 | 78 | Robert G | LD5 | Lawn D | ||
Anderson | Robert George | photo | 1984 | Rita M | LD5 | Lawn D | |||
Angus | Jean Dorothy | photo | 1919 | 2003 | R/Garden | RG 2. | |||
Angus | George Henry | photo | 1916 | 1971 | R/Garden | RG 2. | |||
Answer | William John | photo | 1938 | 1994 | Monica | LL10 | Lawn D | ||
Antonelli | Vincenzo | photo | 1939 | 1997 | Assunta | G | |||
Antonelli | Vincent Lewis | photo | 1995 | 1995 | infant | CLA 15 | CH | ||
Antonelli | Ashley | photo | 1996 | infant | CLA 15 | CH | |||
Apostoleris | Mary | photo | photo | 1963 | 50 | Peter | F | ||
Apostoleris | Peter | photo | photo | 1975 | 65 | Mary | F | ||
Apostoleris | Tasso | photo | 1986 | 61 | F | ||||
Applegate | Ellen (-Pratt) | photo | 1905 | 59 | Paul | Ang | B | ||
Applegate | Paul | photo | 1900 | 75 | Ellen | Ang | B | ||
Applegate | Robert Paul | photo | 1951 | 75 | Ang | B | |||
Applegate | William | photo | 1933 | 59 | Ang | B | |||
Armistead | Gwenda Lillian | photo | 1919 | 2003 | F | ||||
Armistead | Reuben Ernest | photo | 1923 | 1979 | F | ||||
Arnold | Margaret | photo | 1940 | 88 | Thomas | Cath | C | ||
Arnold | Thomas | photo | 1916 | 75 | Margaret | Cath | C | ||
Arnold | Ruth | photo | 1986 | 55 | Alf | LF1 | Lawn D | ||
Arthur | Ernest Charles | photo | 1998 | 90 | LWWB K7 | Lawn H | |||
Ashford | Gwen | photo | 1920 | 1984 | Jack | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Ashford | Jack | photo | 1924 | 1993 | Gwen | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Ashley | Paul Edward | photo | 1942 | 2003 | Rosemary J | F | |||
Ashley | John Edward | photo | 1899 | 1965 | Mary F | F | |||
Ashley | Mary Florence (-Howell) | photo | 1913 | 1994 | John E | F | |||
Asoinall | Leslie J | photo | 1913 | 1991 | LJ17 | Lawn D | |||
Atkins | Warren Lyell | photo | 1985 | 55 | Kathleen | LC9 | Lawn D | ||
Atkinson | Christina M (-Barclay) | photo | photo | 1934 | 42 | Gerald G | Pres | A | |
Atkinson | Gerald G | photo | photo | 1973 | 81 | Christina M | Pres | A | |
Atkinson | John | photo | 1972 | 61 | Cath | C | |||
Atkinson | Marjorie Henrietta | photo | 2006 | 94 | Cath | C | |||
Atkinson | Maurice Harry | photo | 1927 | 1976 | Emily | R/Garden | RG 3. | ||
Atkinson | Brian | photo | 1943 | 2006 | LT3 | Lawn D | |||
Auciello | Filomena | photo | 1927 | 200? | G | ||||
Auciello | Giuseppe | photo | 1924 | 2008 | G | ||||
Aurisch | Elizabeth Ann | photo | photo | 1950 | 66 | Thomas G | F | ||
Aurisch | Thomas Gustav William | photo | photo | 1951 | 77 | Elizabeth A | F | ||
Austen | Winfred Doris | photo | 1916 | 2007 | William F | LWWB B1 | Lawn H | ||
Austen | William Frank | photo | 1913 | 1989 | Winfred D | LWWB B1 | Lawn H | ||
Auton | John Allan | photo | photo | 1951 | 38 | F | |||
Awerken | Wasil | photo | 1923 | 1998 | LQ2 | Lawn D | |||
Ayre | Donald Barry | photo | photo | 1938 | 1940 | Ang | B | ||
Ayre | Leonie Lynnette | photo | photo | 1940 | 1942 | Ang | B | ||
Ayre | Graeme | photo | 1937 | 1997 | Euncie | LN19 | Lawn D | ||
Azzopardi | Carmelo | photo | 1984 | 77 | Polly | Cath | C | ||
Azzopardi | Polly | photo | 1967 | 56 | Carmelo | Cath | C | ||
Bailey | Keith | photo | 1940 | 2010 | 69 | Lawn D | |||
Bailey | Phyllis M | photo | 1917 | 1992 | 75 | LH12 | Lawn D | ||
Bailey | Frederick A | photo | 1914 | 1989 | 75 | Phyllis | LH12 | Lawn D | |
Baillie | Ivy (-Flavelle) | photo | 1881 | 1924 | George | Pres | A | ||
Baillie | George | photo | 1950 | Ivy | Ang | B | |||
Baillie | Ivy | photo | 1924 | George | Ang | B | |||
Baker | Veronica | photo | 1960 | Cath | C | ||||
Baker | John Edward | photo | 1976 | 54 | F | ||||
Baker | Lawrence John | photo | 1920 | 2003 | June | LS14 | Lawn D | ||
Ball | Roy Charles | photo | 1973 | 47 | Norma | F | |||
Banconi | Rosa | photo | 1922 | 1988 | Cath | C | |||
Bannan | John | photo | photo | no dates | Cath | C | |||
Baotina | Vlotina | photo | 1914 | 2000 | Vlotis | F | |||
Baotina | Vlotis | photo | 1911 | 2005 | Vlotina | F | |||
Barbas | Jake Zak | photo | 1990 | 1995 | infant | CLB 15 | CH | ||
Barber | Ethel M | photo | no dates | LX24 | Lawn D | ||||
Barber | Arthur Sydney | photo | 2007 | 91 | Ethel M | LX24 | Lawn D | ||
Barbieri | Barbara Elizabeth | photo | 1931 | 2009 | 78 | Al | LY22 | Lawn D | |
Barlow | Patricia | photo | no dates | LW17 | Lawn D | ||||
Barlow | Keith | photo | 2007 | 82 | Patricia | LW17 | Lawn D | ||
Barnes | Olive Vallerie | photo | photo | 1982 | 79 | Richard | Ang | B | |
Barnes | Richard | photo | photo | 1933 | 30 | Olive V | Ang | B | |
Barnes | Wayne Justin | photo | 1995 | 21 | LL13 | Lawn D | |||
Barnett | Daphne | photo | 1931 | 1980 | F | ||||
Bartlett | Thomas Alexander | photo | 1910 | 1992 | Dorothy | LWWB C8 | Lawn H | ||
Bartrip | Mary (-Anderson) | photo | photo | 1902 | 1978 | Ronald | Cath | C | |
Bartrip | Ronald | photo | 1906 | 1999 | Mary | Cath | C | ||
Bassanese | Flora | photo | 1990 | 62 | G | ||||
Bassett | Terence | photo | 2009 | 90 | Monica F | LR19 | Lawn D | ||
Bassett | Monica Frances | photo | 2002 | Terence | LR19 | Lawn D | |||
Bateman | Ethel | photo | 1955 | 60 | Hubert | Ang | B | ||
Bateman | Hubert | photo | 1939 | 47 | Ethel | Ang | B | ||
Bates | Sheila Margaret | photo | 1992 | Max | G | ||||
Bates | Max George | photo | 1928 | 1994 | Sheila | G | |||
Bath | Victor H | photo | photo | 1959 | 53 | Muriel | Cath | C | |
Batt | Ronald William | photo | 1919 | 1993 | Ethel | F | |||
Bawden | Jean Goldsworthy | photo | 1918 | 1999 | Thomas A | LK18 | Lawn D | ||
Bawden | Thomas Anthony | photo | 1912 | 1994 | Jean G | LK18 | Lawn D | ||
Baxter | Arthur | photo | 1914 | 1995 | R/Garden | RG 1. | |||
Baxter | Myrtle | photo | 1919 | 2008 | R/Garden | RG 1. | |||
Bayley | Donna Leanne | photo | 1966 | 1981 | F | ||||
Bayley | Norman Henry | photo | 1931 | 2007 | Noleen | F | |||
Beale | Ethel (-Young) | photo | 1941 | 56 | Ang | B | |||
Beale | Matthew Margan | photo | 1933 | 64 | Ang | B | |||
Beames | Sylvia May | photo | 1984 | 73 | LB20 | Lawn D | |||
Beamish | James Geoffrey | photo | 1988 | 2007 | 19 | Mon Lawn.E | |||
Beamish | Kenneth Brooke | photo | 2008 | 79 | Norah | LW9 | Lawn D | ||
Beams | Arthur Henry | photo | 1902 | 1982 | 80 | Catherine E | LA5 | Lawn D | |
Beams | Catherine Ellen | photo | 2004 | 91 | Arthur H | LA5 | Lawn D | ||
Beare | Edna Emma | photo | 1913 | 1999 | 86 | Clarence | LQ10 | Lawn D | |
Beechey | Cyril John | photo | 1936 | 2003 | 67 | Margaret | LS12 | Lawn D | |
Begbie | Alfred Henry | photo | 1986 | LC23 | Lawn D | ||||
Bell | Amy Margaret | photo | 1955 | 66 | John P | Ang | B | ||
Bell | John Patrick | photo | 1966 | 80 | Amy M | Ang | B | ||
Bell | Gwilma Jean | photo | 1931 | 2006 | Geoff | R/Garden | RG 3. | ||
Bell | Arthur Lawrence | photo | photo | 1956 | 10 | F | |||
Bellman | Olive Mary | photo | 1927 | 1998 | George | LP4 | Lawn D | ||
Benc | Stanley | photo | 2002 | 67 | Marion | LWWB L6 | Lawn H | ||
Bennell | Cecilia Margaret | photo | 1921 | 2005 | Albert | LWWB D5 | Lawn H | ||
Bennell | Albert | photo | 1921 | 1992 | Cecilia M | LWWB D5 | Lawn H | ||
Bennett | Kevin | photo | photo | no dates | infant | Cath | C | ||
Bennett | Terence Michael | photo | photo | 1946 | 2 | Cath | C | ||
Bennett | Doris | photo | photo | 1985 | 80 | John W | Cath | C | |
Bennett | John William | photo | photo | 1977 | 75 | Doris | Cath | C | |
Bennett | Sarah | photo | photo | 1958 | F | ||||
Bennett | Judith | photo | no dates | ML F1 | Mon Lawn.E | ||||
Bennett | Grace Ariel | photo | 1915 | 2002 | Francis J | LE14 | Lawn D | ||
Bennett | Francis John | photo | 1917 | 1987 | Grace A | LE14 | Lawn D | ||
Benson | Graham John | photo | 1920 | 1998 | Florence | R/Garden | RG 3. | ||
Benson | George James | photo | 1944 | 1956 | R/Garden | RG 3. | |||
Benson | Kevin Albert | photo | 1989 | 46 | LH2 | Lawn D | |||
Benson | Leslie Paul | photo | 1965 | 17 | LD9 | Lawn D | |||
Benson | Albert | photo | 1985 | 77 | Ellen A | LC5 | Lawn D | ||
Benson | Ellen Amelia | photo | 1985 | 78 | Albert | LC5 | Lawn D | ||
Bentivenga | Giovanni | photo | 1899 | 1977 | Cath | C | |||
Berchtold | Gottdried | photo | 1905 | 1979 | Cath | C | |||
Berchtold | Horst Godfried Rudolf | photo | 1932 | 1965 | Cath | C | |||
Berg | Nola Kathleen | photo | photo | 1948 | 1948 | Pres | A | ||
Berg | Charles Henry | photo | photo | 1964 | 88 | Margaret | F | ||
Berg | Margaret | photo | photo | 1958 | 81 | Charles H | F | ||
Berg | Valerie Merle | photo | 1934 | 2005 | Kevin | LT18 | Lawn D | ||
Berg | Anthony Edward | photo | 1936 | 1987 | LF10 | Lawn D | |||
Berndt | Walter Edward | photo | 1987 | 84 | Hazel M | LE20 | Lawn D | ||
Berndt | Hazel Mary | photo | 1990 | 84 | Walter E | LE21 | Lawn D | ||
Bertuch | Stuart James | photo | 1985 | 1994 | LM7 | Lawn D | |||
Betson | Ina Margaret | photo | 1928 | 2007 | Kevin | Mon Lawn.E | |||
Bettinelli | Matthew Robin | photo | 2002 | 27 | LR18 | Lawn D | |||
Bettink | Abigail Rose | photo | 2008 | infant | CH | ||||
Bettles | Josie | photo | 1947 | 2005 | Ray | M/Lawn D13 | Mon Lawn.E | ||
Beyer | Kirrely Gaye | photo | 1973 | infant | Ang | B | |||
Bianconi | Leslie | photo | photo | 1957 | 1974 | 16 | Cath | C | |
Bianconi | Fortunato | photo | photo | 1885 | 1931 | Cath | C | ||
Bianconi | Orlanda | photo | photo | 1889 | 1962 | 73 | Cath | C | |
Bianconi | Elico | photo | 1913 | 1992 | Cath | C | |||
Bianconi | Sestilia | photo | 1924 | 2001 | Cath | C | |||
Bianconi | Ida (-Pullano) | photo | photo | 1926 | 2008 | Slando | Cath | C | |
Bianconi | Slando | photo | photo | 1926 | 1994 | Ida | Cath | C | |
Bickerton | Graham James | photo | 1939 | 2001 | R/Garden | RG 3. | |||
Bickerton | Raymond Charles | photo | 1985 | 28 | Patricia | LD11 | Lawn D | ||
Bickerton | Jean Emma | photo | 2001 | 79 | Roy G | LC21 | Lawn D | ||
Bickerton | Roy George | photo | 1986 | 63 | Jean E | LC21 | Lawn D | ||
Bickford | Annie Sophia | photo | 1963 | James | F | ||||
Bickford | James | photo | 1975 | 83 | Annie S | F | |||
Biddiscombe | Betty Lorraine | photo | 1996 | 68 | Frederick G | LB15 | Lawn D | ||
Biddiscombe | Frederick George | photo | 1984 | 67 | Betty L | LB16 | Lawn D | ||
Billingsley | George I.B | photo | 1952 | 60 | Ida E.L | Pres | A | ||
Billingsley | Ida E.L | photo | 1977 | 86 | George I.B | Pres | A | ||
Billingsley | George | photo | photo | 1928 | 64 | Martha | Pres | A | |
Billingsley | Martha | photo | photo | 1963 | 96 | George | Pres | A | |
Billingsley | Albert Ernest | photo | photo | 1939 | 41 | Pres | A | ||
Billingsley | Mary Jane | photo | photo | 1890 | 3 | Pres | A | ||
Billingsley | Stanley James | photo | photo | 1921 | 17 | Pres | A | ||
Billingsley | Stanley James | photo | photo | 1923 | infant | Pres | A | ||
Billingsley | George Russell | photo | 1984 | 62 | Lisa | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Billington | Avesia Beamish (-Sinclair) | photo | photo | 1953 | 52 | Pres | A | ||
Billington | Jack | photo | photo | 1958 | 56 | Pres | A | ||
Billington | George Edwin | photo | photo | 1939 | 68 | Ang | B | ||
Billington | Mary Ann (-McLean) | photo | photo | 1943 | 76 | Ang | B | ||
Billington | Amy | photo | 2006 | 81 | E.C "Clarrie" | LG8 | Lawn D | ||
Billington | E.C "Clarrie" | photo | 1988 | 63 | Amy | LG8 | Lawn D | ||
Billson | Joyce | photo | 1920 | 2004 | Geoffrey | LS7 | Lawn D | ||
Bishop | Ralph | photo | 1930 | 2009 | Linda | R/Garden | RG 1. | ||
Bishop | Mervyn P | photo | 1910 | 1995 | Ruby E | R/Garden | RG 2. | ||
Bishop | Ruby Eileen | photo | 1914 | 2006 | Mervyn P | R/Garden | RG 2. | ||
Bishop | May (-Bryce) | photo | 1914 | 1988 | William | R/Garden | RG 3. | ||
Bishop | William | photo | 1910 | 2003 | May | R/Garden | RG 3. | ||
Black | Amy | photo | 1972 | 1973 | Ang | B | |||
Blackburne | Gladys Jessie | photo | 1922 | 2009 | Douglas B | LK15 | Lawn D | ||
Blackburne | Douglas B | photo | 1925 | 1991 | Gladys J | LK15 | Lawn D | ||
Blackford | Joshua James | photo | photo | 1983 | 1984 | Pres | A | ||
Blackney | Ivan Charles F | photo | 1920 | 1989 | LH5 | Lawn D | |||
Blake | Adam Ramage | photo | photo | 1941 | 61 | Margaret A.F | Pres | A | |
Blake | Margaret A.F (-Lamb) | photo | photo | 1955 | 86 | Adam R | Pres | A | |
Blake | Mary E.C | photo | photo | 1942 | 38 | Pres | A | ||
Blake | Charles Forbes | photo | 1901 | 1989 | Pres | A | |||
Blake | Lucy Ellen | photo | 1907 | 1993 | Pres | A | |||
Blizzard | Kenrick Walter | photo | 1920 | 1994 | Dorothea | LM1 | Lawn D | ||
Bloomfield | John | photo | photo | 1956 | Cath | C | |||
Blower | Adelaide Jane | photo | photo | 1964 | 71 | Pres | A | ||
Blucher | Frieda | photo | photo | 1913 | 28 | Ang | B | ||
Blucher | John Herman | photo | photo | 1928 | 70 | Sophie | Ang | B | |
Blucher | Geoffrey M | photo | 1973 | Ang | B | ||||
Blucher | Olive | photo | photo | 1964 | 76 | F | |||
Blucher | William Martin | photo | 1958 | 68 | F | ||||
Blucher | Frederick Arthur John | photo | 2007 | 87 | LW20 | Lawn D | |||
Boardman | Mary Ellen (-Smith) | photo | photo | 1940 | 72 | Thomas | Ang | B | |
Boardman | Thomas | photo | photo | 1936 | 73 | Mary E | Ang | B | |
Bodin | David Wesley | photo | 1957 | 1977 | F | ||||
Bolding | Elizabeth | photo | photo | 1924 | 80 | George | Ang | B | |
Bolding | George | photo | photo | 1910 | 72 | Elizabeth | Ang | B | |
Bolding | Mary Veda | photo | photo | 1916 | 8 | Ang | B | ||
Bolding | Frederick Leslie | photo | 1943 | 59 | Ang | B | |||
Bolding | Ann (-Shaw) | photo | 1966 | 81 | Herbert J | Ang | B | ||
Bolding | Herbert Joseph | photo | 1959 | 80 | Ann | Ang | B | ||
Bolding | Mary (-Walsh) | photo | photo | 1932 | 1965 | Stanley D | Cath | C | |
Bolding | Stanley Donald | photo | photo | 1926 | 1971 | Mary | Cath | C | |
Bolding | Veronica Jean | photo | photo | 1974 | 51 | Joseph | Cath | C | |
Bolding | Elaine Ruby | photo | 1922 | 1990 | LH17 | Lawn D | |||
Bolger | Walter | photo | photo | 1915 | 54 | Sarah | Cath | C | |
Bolger | Sarah | photo | photo | 1938 | 59 | Walter | Cath | C | |
Bolger | Ann | photo | photo | no dates | Thomas | Cath | C | ||
Bolger | Thomas | photo | photo | no dates | Ann | Cath | C | ||
Bolger | Annie | photo | photo | 1952 | Cath | C | |||
Bolger | Mary | photo | photo | 1958 | Cath | C | |||
Bolger | Jane Mary | photo | photo | 1961 | Cath | C | |||
Bolger | John M | photo | photo | 1954 | Cath | C | |||
Bolwell | Gordon Frederick | photo | 1930 | 2002 | Shirley | LR23 | Lawn D | ||
Bomers | J.T.H | photo | no dates | 72 | J | Cath | C | ||
Bomers | Johannes H | photo | 1984 | 84 | Theresia | LB17 | Lawn D | ||
Bond | Mary May | photo | photo | 1976 | 75 | Pres | A | ||
Bond | Violet Ethel | photo | photo | 1974 | 75 | Pres | A | ||
Bond | Edwin James | photo | photo | 1976 | 87 | Pres | A | ||
Bond | Fanny Maria | photo | photo | 1962 | 75 | Pres | A | ||
Bond | Ellen (-O'Hara) | photo | photo | 1945 | 75 | Pres | A | ||
Bond | William | photo | photo | 1942 | 77 | Pres | A | ||
Bond | Ivy Ellen | photo | photo | 1910 | 14 | Pres | A | ||
Bond | Annie May (-Coleman) | photo | 2001 | 97 | Charles J | Pres | A | ||
Bond | Charles Joseph | photo | 1960 | 59 | Annie M | Pres | A | ||
Bond | Peggy May | photo | photo | 1958 | 35 | Pres | A | ||
Bond | Frank | photo | 1978 | 64 | Grace | Pres | A | ||
Bond | Grace | photo | 1967 | 68 | Frank | Pres | A | ||
Bond | Leila Irene | photo | 1912 | 2004 | Louis W | Pres | A | ||
Bond | Louis William | photo | 1909 | 2003 | Leila I | Pres | A | ||
Bond | Emily (-Firmin) | photo | photo | 1935 | 75 | George | Ang | B | |
Bond | George | photo | photo | 1936 | 75 | Emily | Ang | B | |
Bond | Bert | photo | photo | 1918 | 27 | Ang | B | ||
Bond | Arthur Victor | photo | photo | 1957 | 64 | Irene K | Ang | B | |
Bond | Irene Kathleen | photo | photo | 1993 | 98 | Arthur V | Ang | B | |
Bond | Henry James | photo | 1908 | 1977 | Leslie K.S | F | |||
Bond | Leslie Kate Stow | photo | 1909 | 1983 | Henry J | F | |||
Bond | Ronald Munro | photo | 1929 | 1985 | M/lawn | Mon Lawn.E | |||
Bond | Cyril John | photo | 1904 | 1985 | Hazel M | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Bond | Hazel Marion | photo | 1909 | 1991 | Cyril J | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Bond | Stanley Charles | photo | 1928 | 1998 | Neata | Mon Lawn.E | |||
Bond | Iris Ellen | photo | 1925 | 2002 | Norm | LWWB M5 | Lawn H | ||
Bond | Ashley Nathan | photo | 1967 | 2003 | 35 | Julie | LS16 | Lawn D | |
Boody | Florence Beatrice | photo | photo | 1960 | 68 | F | |||
Boody | Harold Gordon | photo | photo | 1972 | 40 | F | |||
Borg | Felix | photo | photo | 1977 | 73 | Vincenza | Cath | C | |
Borg | Vincenza | photo | photo | 1977 | 75 | Felix | Cath | C | |
Borjanovic | Octoja | photo | photo | 1919 | 1953 | F | |||
Bowden | W.G | photo | 2009 | 85 | Violet M | LR8 | Lawn D | ||
Bowden | Violet May | photo | 2003 | 68 | W.G "Bill" | LR8 | Lawn D | ||
Boyanton | Adelaide Glenore | photo | 1952 | 42 | Richard | Cath | C | ||
Boyd | Eric Stewart | photo | 1934 | 1996 | Priscilla | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Boyd | Priscilla | photo | 1937 | 1996 | Eric S | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Boyes | Evelyn | photo | 1904 | 1992 | John | R/Garden | RG 2. | ||
Boyes | John Dewhirst | photo | 1905 | 1957 | Evelyn | F | |||
Brazel | Catherine | photo | photo | 1906 | 59 | John | Cath | C | |
Brazel | Elizabeth May | photo | photo | 1899 | 12 | Cath | C | ||
Brazel | John | photo | photo | 1896 | 58 | Charerine | Cath | C | |
Brazel | Margaret Jane | photo | photo | 1900 | 27 | Cath | C | ||
Brazel | Patrick | photo | photo | 1888 | infant | Cath | C | ||
Bremner | Beverley Ann | photo | 1940 | 2009 | 68 | Lawn D | |||
Bremner | David Alexander | photo | 1910 | 1984 | Sylvia | LB21 | Lawn D | ||
Brewster | Barbara M.M (-Surman) | photo | photo | 1928 | 59 | James | Pres | A | |
Brewster | David B | photo | photo | no dates | Pres | A | |||
Brewster | James | photo | photo | 1942 | Barbara M.M | Pres | A | ||
Brewster | Dorothy Gwen | photo | 1928 | 2008 | Robert | R/Garden | RG 1. | ||
Bridle | Emma Eliza | photo | 1969 | 90 | Ang | B | |||
Bridle | Henry | photo | 1939 | 62 | Ang | B | |||
Bridle | Hester Florence | photo | 1967 | Ang | B | ||||
Bridle | Laura Ada | photo | 1953 | 72 | Ang | B | |||
Bridle | Herbert James | photo | 1884 | 1962 | Ida A | Ang | B | ||
Bridle | Ida Alice | photo | 1902 | 1994 | Herbert J | Ang | B | ||
Bridle | Margaret E | photo | 1940 | 2009 | Robert | F | |||
Briggs | Edith | photo | 1974 | 60 | Stanley | Ang | B | ||
Briggs | Kathleen Ada | photo | 1987 | 72 | Kenneth G | F | |||
Briggs | Kenneth George | photo | 1969 | 55 | Kathleen A | F | |||
Briggs | Charles Edward | photo | 1932 | 2010 | Carol | LZ24 | Lawn D | ||
Briggs | Wilfred Arthur | photo | 1986 | 75 | Coleen | LE2 | Lawn D | ||
Bright | Alice (-Ritchie) | photo | photo | 1950 | 60 | Pres | A | ||
Bright | Eva Maude | photo | 1907 | 1993 | Aubrey | LWWB A8 | Lawn H | ||
Bright | Aubrey | photo | 1990 | 88 | Eva M | LWWB A8 | Lawn H | ||
Brinkman | Harm Peter John | photo | 1922 | 1999 | 76 | Frederika & Gladys | LK12 | Lawn D | |
Brinkman | Frederika Aaltjen | photo | 1915 | 1991 | Harm P.J | LK12 | Lawn D | ||
Brinsmead | Cecil W | photo | 1959 | 74 | Elizabeth S | Ang | B | ||
Brinsmead | Elizabeth S | photo | 1969 | 84 | Cecil W | Ang | B | ||
Brinsmead | Albert John | photo | photo | 1943 | 20 | Ang | B | ||
Brinsmead | Louisa Isabel | photo | photo | 1916 | Ang | B | |||
Brinsmead | Reuben | photo | photo | 1935 | 83 | Ang | B | ||
Brinsmead | Louisa | photo | photo | 1942 | 75 | Ang | B | ||
Brinsmead | Elizabeth | photo | 1982 | 91 | Reuben S | R/Garden | RG 2. | ||
Brinsmead | Reuben Spencer | photo | 1960 | 74 | Elizabeth | R/Garden | RG 2. | ||
Brinsmead | Reginald Campbell | photo | 1998 | 79 | Edna | F | |||
Brinsmead | Noel Reginald | photo | 1951 | 6 | F | ||||
Brinsmead | Daryl John | photo | 1964 | 1969 | F | ||||
Brinsmead | David Ian | photo | 2001 | 59 | F | ||||
Brinsmead | Sidney John | photo | 1999 | 60 | Margie | LQ3 | Lawn D | ||
Brinsmead | Victor William | photo | 2001 | 59 | Eva | LP22 | Lawn D | ||
Brister | Charles John | photo | 1986 | 63 | Jessie | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Britt | Marie Veronica | photo | 1946 | 32 | Charles | Cath | C | ||
Brittingham | Iris Edna | photo | 1901 | 1988 | F | ||||
Broadbent | Arthur | photo | 1972 | 51 | Marjorie I | F | |||
Broadbent | Marjorie Isabella | photo | 1997 | 72 | Arthur | F | |||
Broadent | Charles William | photo | 1931 | 2006 | Elva | M/Lawn D20 | Mon Lawn.E | ||
Brodal | Enid Joyce | photo | 2008 | 84 | Norman K | LV6 | Lawn D | ||
Brodal | Norman Kenneth | photo | 2007 | 82 | Enid J | LV6 | Lawn D | ||
Broderick | Christopher James | photo | 1957 | 1995 | R/Garden | RG 2. | |||
Broderick | James | photo | 1924 | 1993 | Nonie | LWWB G10 | Lawn H | ||
Broekstra | Marten | photo | 1932 | 1999 | Maria | LP12 | Lawn D | ||
Broekstra | Willem Harm | photo | 1985 | 38 | Kaye | LC2 | Lawn D | ||
Brooker | Marie Edith | photo | photo | 1925 | 2010 | Alfred A | Pres | A | |
Brooker | Alfred Alexander | photo | photo | 1924 | 2003 | Marie E | Pres | A | |
Brooker | Alfred Trigonning | photo | 1961 | 65 | Pres | A | |||
Brooker | Sarah A.M | photo | 1961 | 65 | Pres | A | |||
Brookes | Suellen Ann (-Quinn) | photo | 1950 | 2008 | M/Lawn D4 | Mon Lawn.E | |||
Brooks | Reginald Raymond | photo | 1932 | 2004 | Myrna Jessie | M/Lawn D10 | Mon Lawn.E | ||
Brosnan | Timothy | photo | 1951 | 26 | Cath | C | |||
Brouns | Lourens Jozef | photo | 1936 | 2000 | Susan | M/lawn C18 | Mon Lawn.E | ||
Brown | Jane | photo | 1935 | 74 | William | Ang | B | ||
Brown | William | photo | 1939 | 75 | Jane | Ang | B | ||
Brown | Maurice Peter | photo | photo | 1973 | 14 | F | |||
Brown | Peter | photo | 1980 | 51 | F | ||||
Brown | Robert James | photo | 1925 | 2009 | Catherine R | LX6 | Lawn D | ||
Brown | Geoffrey Noel | photo | 1949 | 1999 | Lyn | LJ10 | Lawn D | ||
Brown | Ronald John | photo | 1922 | 1990 | Norma | LJ10 | Lawn D | ||
Brown-McKinn | Mary (-Alexander) | photo | photo | 1915 | 2008 | Norm & Bill (dec) | Pres | A | |
Bruce | Grace (-MacMillian) | photo | photo | 1948 | William M | Pres | A | ||
Bruce | William Maxwell | photo | photo | 1952 | Grace | Pres | A | ||
Bruce | Hugh J.M | photo | 1991 | 87 | Thelma M | Pres | A | ||
Bruce | Thelma May | photo | 1967 | 57 | Hugh J.M | Pres | A | ||
Bruce | Alfred | photo | 1968 | Cath | C | ||||
Bruce | Hanora Mary | photo | 1974 | 84 | Cath | C | |||
Bruckner | Eric | photo | 1913 | 1987 | Norma R | M/Lawn D17 | Mon Lawn.E | ||
Bruckner | Norma Ruth (-Pech) | photo | 1924 | 2006 | Eric | M/Lawn D17 | Mon Lawn.E | ||
Bruton | Fred | photo | photo | 1943 | 67 | Ang | B | ||
Buchanan | Ross Alan | photo | 1955 | 2006 | R/Garden | RG 1. | |||
Buckley | Wilfred Norman | photo | photo | 1926 | Ang | B | |||
Buckley | Martha Mary (-Sheppard) | photo | photo | 1920 | 70 | Ang | B | ||
Buckley | Joseph Henry | photo | photo | 1926 | Ang | B | |||
Buckley | Benjamin Wager "Ben" | photo | photo | 1908 | 29 | Ang | B | ||
Buckley | Warren William | photo | photo | no dates | Ang | B | |||
Buckley | Unknown | photo | photo | no dates | Ang | B | |||
Buckley | Benjamin Wager | photo | photo | 1892 | 75 | Betsey | Ang | B | |
Buckley | Betsey (-Smith) | photo | photo | 1882 | 68 | Benjamin W | Ang | B | |
Buckley | Amy Eliza | photo | photo | 1966 | William H | Ang | B | ||
Buckley | William Henry | photo | photo | 1947 | Amy E | Ang | B | ||
Buckley | Frederick Joseph | photo | 1972 | 37 | Cath | C | |||
Buckley | Noreen Anne | photo | 1999 | 62 | Cath | C | |||
Buckley | Dorothy Edna May | photo | 2008 | 99 | George W | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Buckley | George William | photo | 1992 | 82 | Dorothy E.M | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Buckley | Gary Robert | photo | 1992 | 28 | M/lawn | Mon Lawn.E | |||
Buckley | Thomas Laurence | photo | 1930 | 2008 | Glad | Lawn D | |||
Buckley | Dorothy May (-Pyers) | photo | 2007 | Alan | LV8 | Lawn D | |||
Buckley | Earnest David | photo | 1911 | 1987 | Sylvia M | LM15 | Lawn D | ||
Buckley | Sylvia May | photo | 1915 | 1995 | Earnest D | LM15 | Lawn D | ||
Buckley | Peter Justin | photo | 2009 | 75 | Gwendoline M | LL5 | Lawn D | ||
Buckley | Gwendoline M | photo | 1935 | 2004 | Peter J | LL5 | Lawn D | ||
Bulger | Joyce Emily | photo | 1970 | 49 | F | ||||
Bull | Joanna | photo | photo | 1971 | infant | Cath | C | ||
Bull | Veronica | photo | 1913 | 2007 | John B | LWWB H5 | Lawn H | ||
Bull | John Brian | photo | 1911 | 1995 | Veronica | LWWB H5 | Lawn H | ||
Burge | Heather Mary | photo | 1939 | 2007 | Regent W | LWWB J4 | Lawn H | ||
Burge | Regent Wallace | photo | 1934 | 1996 | Heather M | LWWB J4 | Lawn H | ||
Burne | Arthur Edgar | photo | 1995 | 89 | Gladys M | LE9 | Lawn D | ||
Burne | Gladys Maud | photo | 1987 | 87 | Arthur E | LE9 | Lawn D | ||
Burns | David | photo | photo | 1952 | 27 | Ang | B | ||
Burns | Enid Alberta Victoria | photo | 1984 | 61 | Harry L.B | LB13 | Lawn D | ||
Burns | Harry Louis Bond | photo | 1986 | 78 | Enid A.V | LB13 | Lawn D | ||
Burnside | Archie | photo | photo | 1927 | 61 | Pres | A | ||
Burnside | Isabella (-Miller) | photo | photo | 1903 | 74 | William | Pres | A | |
Burnside | Margaret | photo | photo | 1951 | 70 | Pres | A | ||
Burt | Mary Mabel | photo | 1919 | 17 | Cath | C | |||
Burzacott | Peter Athol | photo | 1932 | 2000 | Lawn D | ||||
Burzacott | Thelma Joyce | photo | 1924 | 2010 | Lawn D | ||||
Busch | Eric Hugh | photo | 1914 | 1997 | Elsie R | LL3 | Lawn D | ||
Busch | Elsie Rose | photo | 1920 | 1993 | Eric H | LL3 | Lawn D | ||
Bush | Emily Jane | photo | 1909 | 1996 | James C | F | |||
Bush | James Charles | photo | 1923 | 1994 | Emily J | F | |||
Busuttil | Anthony | photo | 1994 | 76 | Mary | G | |||
Busuttil | Mary Carmen | photo | 2002 | 80 | Anthony | G | |||
Butler | Sandra June | photo | 1949 | 2006 | Barry | R/Garden | RG 1. | ||
Butler | Alice Ann | photo | photo | photo | 1966 | 71 | John T | F | |
Butler | John Thomas | photo | photo | photo | 1973 | 77 | Alice A | F | |
Butler | Dorothy Florence | photo | 1992 | 76 | F | ||||
Butler | George William | photo | 1978 | 70 | F | ||||
Butler | Margaret | photo | 1926 | 2003 | Kenneth | LO17 | Lawn D | ||
Butler | Kenneth | photo | 1926 | 1997 | Margaret | LO17 | Lawn D | ||
Butters | Sydney | photo | 1929 | 65 | Ang | B | |||
Butters | Henry Alfred | photo | 1950 | 89 | Ang | B | |||
Butterworth | Margaret Stella | photo | 1929 | 2003 | Roy | LJ12 | Lawn D | ||
Butterworth | Roy | photo | 1999 | 65 | Margaert S | LJ12 | Lawn D | ||
Butterworth-Taylor | Paul Michael | photo | 1981 | 2001 | 20 | LWWB M1 | Lawn H | ||
Buttigieg | Carmela | photo | 1959 | 67 | Cath | C | |||
Buwalda | Wiebe | photo | 1948 | 1988 | Kathleen | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Buwalda | Sjoerd Bouke | photo | 1919 | 1997 | Durkje | M/lawn A5 | Mon Lawn.E | ||
Buxton | Irene Merle | photo | 2001 | 88 | Kenneth R | F | |||
Buxton | Kenneth Ramsey | photo | 1993 | 80 | Irene M | F | |||
Buxton | Marion Annette | photo | 1973 | 37 | F | ||||
Byrne | Cyril Leo | photo | 1932 | Dulcie | Cath | C | |||
Byrnes | Caroline Margaret | photo | 1902 | 2002 | Cath | C | |||
Caddaye | Mary Ann (-Seymour) | photo | photo | 1916 | 81 | Phillip | Ang | B | |
Caddaye | Phillip | photo | photo | 1920 | 78 | Mary A | Ang | B | |
Caelli | Ethel | photo | 1889 | 1964 | Steven | Cath | C | ||
Caelli | Steven | photo | 1887 | 1973 | Ethel | Cath | C | ||
Cahill | Dennis | photo | photo | 1945 | Cath | C | |||
Cahill | Nora | photo | photo | 1915 | Patrick | Cath | C | ||
Cahill | Patrick | photo | photo | 1890 | Nora | Cath | C | ||
Cahill | Catherine | photo | photo | 1959 | 70 | John P | Cath | C | |
Cahill | John Patrick | photo | photo | 1952 | 84 | Catherine | Cath | C | |
Cahill | Annie Veronica | photo | photo | 2003 | 88 | Cath | C | ||
Cahill | James Patrick Joseph | photo | photo | 1970 | 59 | Cath | C | ||
Cain | Daisy | photo | photo | 1953 | 52 | Frank | Ang | B | |
Cain | Frank | photo | photo | 1950 | 52 | Daisy | Ang | B | |
Cain | Harold Edward | photo | photo | 1932 | 1986 | Ang | B | ||
Cain | Henry Roy | photo | photo | 1949 | 43 | Ang | B | ||
Calabro | Alfia | photo | 1944 | ? | Mario | G | |||
Calabro | Mario | photo | 1939 | ? | Alfia | G | |||
Caldwell | Alfred | photo | 1987 | 76 | May M | F | |||
Caldwell | May Matilda | photo | photo | 1965 | 59 | Alfred | F | ||
Cameron | Freda Mae | photo | photo | 1924 | 1 | Pres | A | ||
Cameron | James Allan | photo | 1969 | 61 | Marjorie J | F | |||
Cameron | Marjorie Jean | photo | 1999 | 90 | James A | F | |||
Campbell | Enda May | photo | 1909 | 1998 | Lndsay G | F | |||
Campbell | Lndsay Gregor | photo | 1911 | 2001 | Enda M | F | |||
Campbell | Walter George | photo | 1925 | 1998 | Betty | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Campbell | Olive Margaret | photo | 1986 | 76 | Henry A | LD7 | Lawn D | ||
Campbell | Henry Alexander | photo | 1984 | 77 | Olive | LD7 | Lawn D | ||
Camus | Teresa | photo | 1925 | 1992 | M/lawn | Mon Lawn.E | |||
Canavan | Edith (-Bunnett) | photo | photo | 1964 | 58 | Pres | A | ||
Canavan | Gwenda Joy | photo | photo | 1943 | 2010 | Peter | Pres | A | |
Canavan | Francis Paul | photo | photo | 1987 | 41 | Pres | A | ||
Canavan | Jack | photo | photo | 1988 | 80 | Pres | A | ||
Cannon | Jean | photo | 1882 | 1959 | 77 | Ang | B | ||
Canvan | James Joseph | photo | 1908 | 1991 | Sylvia | LK13 | Lawn D | ||
Capaldo | Libera | photo | 1916 | 1986 | Michele | Cath | C | ||
Caprara | Antonello Ulderico | photo | photo | 1997 | 37 | Vicky | G | ||
Caprara | Panfilo "Paul" | photo | 1921 | 2005 | Anna | G | |||
Carruthers | Irene Muriel | photo | 1916 | 1996 | John | LO4 | Lawn D | ||
Carstein | Eric Walter | photo | 1959 | 42 | Cath | C | |||
Carstein | Jack henry | photo | 1924 | 2007 | Norma | F | |||
Carstein | Bernadette Ann | photo | 1953 | 2007 | ML E6 | Mon Lawn.E | |||
Carstein | Raymond John | photo | 1928 | 2004 | Patricia | LR3 | Lawn D | ||
Carstein | Brian James | photo | 1987 | 32 | LE17 | Lawn D | |||
Cassmann | Editha | photo | 1913 | 1970 | F | ||||
Castle | Joan | photo | 1948 | F | |||||
Catterick | Elizabeth | photo | 2005 | Ang | B | ||||
Catterick | James | photo | 1971 | Ang | B | ||||
Catterick | Margaret | photo | 1976 | Ang | B | ||||
Catterick | Jim | photo | photo | 1943 | 23 | Ang | B | ||
Catterick | Eric | photo | photo | 1941 | 14 | Ang | B | ||
Cerrato | Ernesto | photo | 1928 | 2010 | Brigida | G | |||
Cesarello | Giuseppe Cordini | photo | 1907 | 1986 | Cath | C | |||
Cesarello | Veronica | photo | 1910 | 1990 | Cath | C | |||
Chamberlain | Alberta (-Ritchie) | photo | photo | 1943 | 49 | Malcolm | Pres | A | |
Chamberlain | Malcolm | photo | photo | 1957 | 70 | Alberta | Pres | A | |
Chancellor | Gladys Annie | photo | 1924 | 1925 | infant | Childrens | CH | ||
Chapman | Francis Joseph | photo | 1950 | 2003 | Anne | LS19 | Lawn D | ||
Cheyne | Amelia M.A | photo | 1898 | 1939 | 40 | David L | Ang | B | |
Chitty | Catherine S | photo | photo | 1939 | 41 | Hector | Cath | C | |
Chitty | Philip Hector | photo | photo | 1969 | 82 | Cath | C | ||
Chitty | Ian Archibald | photo | 1916 | 1989 | Elsie K | LQ19 | Lawn D | ||
Chitty | Elsie Katherine (-Medew) | photo | 1923 | 2003 | Ian A | LQ19 | Lawn D | ||
Chitty | Kevin Peter | photo | 1962 | 2000 | LQ19 | Lawn D | |||
Chrambabis | Emmanuel | photo | 1918 | 1990 | F | ||||
Christie | Herbert Truscott | photo | 1912 | 2001 | Ida L | LK4 | Lawn D | ||
Christie | Ida Lillian | photo | 1914 | 1991 | Herbert T | LK4 | Lawn D | ||
Church | Henry Maroney | photo | photo | 1944 | 57 | Minnie M | Pres | A | |
Church | Minnie Myra | photo | photo | 1989 | 94 | Henry | Pres | A | |
Church | Frederick Stanley | photo | photo | 1940 | 17 | Ang | B | ||
Church | Eleanor Jane | photo | 1888 | 1964 | 76 | F | |||
Cianci | Dora | photo | 1936 | 2002 | M/lawn C28 | Mon Lawn.E | |||
Cicchitti | Barbara | photo | 1990 | 36 | Guss | G | |||
Clark | Karen Maree | photo | 1966 | 1967 | G21 | F | |||
Clark | Daphne May | photo | 1912 | 1972 | F | ||||
Clark | William Henry | photo | 1908 | 1966 | F | ||||
Clark | Peter James Richard | photo | 1953 | 1988 | Mary | LG4 | Lawn D | ||
Clark | Gary Richard | photo | 1955 | 1987 | LF8 | Lawn D | |||
Clarke | John Ralph | photo | 1966 | 78 | Pres | A | |||
Clarke | Mary Jane (-Daniels) | photo | 1938 | Pres | A | ||||
Clements | Albert N | photo | photo | 1946 | Pres | A | |||
Clements | Christina | photo | photo | 1957 | Pres | A | |||
Cluff | Mary Daisy | photo | 1983 | 95 | Ernest | LA11 | Lawn D | ||
Cockinides | Cosmas | photo | 1999 | F | |||||
Colaciello | Antonio | photo | 1911 | 1971 | Cath | C | |||
Colavecchio | Angela | photo | 1931 | 2010 | G | ||||
Colavecchio | Giuseppina Antonio | photo | 1931 | 1998 | G | ||||
Coleman | Arthur Andrew | photo | photo | 1896 | 20 | Ang | B | ||
Coleman | Elizabeth L (-Small) | photo | photo | 1915 | 80 | Ang | B | ||
Coleman | S.A | photo | photo | 1918 | 80 | Ang | B | ||
Coleman | Bronwyn | photo | photo | 1977 | 19 | Ang | B | ||
Coleman | N.M Mark | photo | photo | 2004 | 86 | Millie | Ang | B | |
Coleman | Alfred Manroe | photo | photo | 1957 | 84 | Flora | Ang | B | |
Coleman | Flora | photo | photo | 1972 | 93 | Alfred M | Ang | B | |
Coleman | Arthur John | photo | photo | 1902 | 2000 | Ang | B | ||
Coleman | Andrew Alfred | photo | 1910 | 1990 | LWWB B7 | Lawn H | |||
Collings | Mary Agnes | photo | 1916 | 2003 | Ronland G | LS17 | Lawn D | ||
Collings | Roland Gerard | photo | 1916 | 2003 | Mary A | LS17 | Lawn D | ||
Collins | Thomas | photo | photo | 1953 | 67 | Ida May | Ang | B | |
Collins | Ida May (-Hirst) | photo | photo | 1949 | 60 | Ang | B | ||
Collins | Thomas E | photo | 1929 | Ang | B | ||||
Collins | Raymond Cecil | photo | 1965 | Margaret | Cath | C | |||
Collins | Gwendoline Myra | photo | photo | 1964 | 39 | James E | F | ||
Collins | James Ernest | photo | photo | 1975 | 63 | Gwendoline M | F | ||
Collins | Lindsay Graeme | photo | photo | 1984 | 40 | F | |||
Collins | Margaret Joyce | photo | no dates | LW22 | Lawn D | ||||
Coltman | John Edward | photo | 2003 | 59 | Helena | LS10 | Lawn D | ||
Colwell | Brendan Paul | photo | 1978 | 1993 | LWWB F3 | Lawn H | |||
Colyer | Freda | photo | 1998 | 82 | Frederick G | LA10 | Lawn D | ||
Colyer | Frederick George | photo | 1983 | 67 | Freda | LA10 | Lawn D | ||
Comber | Daniel Francis | photo | 1944 | 2006 | Marie | LJ23 | Lawn D | ||
Comber | Marie Quinn | photo | 1996 | 51 | LJ23 | Lawn D | |||
Connell | Leslie Norman | photo | 1979 | 71 | Rose | F | |||
Connell | Ronald Leslie | photo | photo | 1937 | 1984 | F | |||
Connell | Neil Raymond | photo | 1942 | 2010 | F | ||||
Connell | Norman Keith | photo | 1930 | 2006 | Yvette | LV22 | Lawn D | ||
Connelly | Frank | photo | 1926 | 1995 | Val | LM16 | Lawn D | ||
Constantin | Franz Friedrich Wilhelm | photo | 1986 | 79 | Gerda | LF6 | Lawn D | ||
Cook | Antoinette Hilda | photo | 1973 | Pres | A | ||||
Cook | David Alexander | photo | 1970 | 64 | Pres | A | |||
Cook | Celia Franklin | photo | 1966 | Ang | B | ||||
Cook | William Wallace | photo | 1952 | Ang | B | ||||
Cook | Sarah Elizabeth | photo | photo | 1951 | 67 | Herbert | Ang | B | |
Cook | Howard Wallace | photo | photo | 1937 | 9 | Ang | B | ||
Cook | Craig Cyril | photo | 1967 | 1984 | 17 | Cath | C | ||
Cook | Evan Cyril | photo | 1933 | 1996 | Judith | R/Garden | RG 2. | ||
Cook | Jane Ann | photo | 1972 | 80 | R/Garden | RG 2. | |||
Cook | Cyril | photo | 1976 | 64 | Hilda M | F | |||
Cook | Hilda Maud | photo | 2006 | Cyril | F | ||||
Cook | Alice Jean | photo | 1916 | 2007 | Roy & Stan | Mon Lawn.E | |||
Cook | Lily Elizabeth (-Baillie) | photo | 1919 | 2000 | Stanley | LWWB J8 | Lawn H | ||
Cook | Stanley | photo | 1917 | 1998 | Lily E | LWWB J8 | Lawn H | ||
Cook | Freda (-McIver) | photo | 1924 | 2006 | Alf | LT4 | Lawn D | ||
Cook | Eric Stanley | photo | 1915 | 2010 | May & Jean | LM18 | Lawn D | ||
Cook | May | photo | 1916 | 1995 | Eric S | LM18 | Lawn D | ||
Cook | Dorothy Findley | photo | 1985 | 66 | John A | LC8 | Lawn D | ||
Cook | John Albert | photo | 1988 | 73 | Dorothy F | LC8 | Lawn D | ||
Cooke | Norman | photo | no dates | F | |||||
Cooke | Stella Victoria | photo | no dates | F | |||||
Cookson | William Charles | photo | 1910 | 1996 | Hilda | R/Garden | RG 2. | ||
Cooper | Melva Jean (-Alexander) | photo | photo | 1930 | 2009 | Ken | Pres | A | |
Cooper | Dave | photo | photo | 1907 | 32 | Ang | B | ||
Cooper | Samuel | photo | photo | 1941 | 93 | Eliza | Ang | B | |
Cooper | Eliza (-Scarfe) | photo | photo | 1926 | 80 | Samuel | Ang | B | |
Cooper | Alison Joy | photo | 2006 | 29 | LV17 | Lawn D | |||
Copper | Hazel Victoria | photo | 1926 | 2008 | Robert W | LP19 | Lawn D | ||
Copper | Robert William | photo | 1918 | 2000 | Hazel V | LP19 | Lawn D | ||
Corbett | George F. | photo | photo | 1960 | 77 | Ang | B | ||
Corcoran | Robert Stanley | photo | 1980 | 51 | Cath | C | |||
Corcoran | Thomas | photo | 1976 | 63 | Cath | C | |||
Corcoran | William | photo | 1978 | 54 | Cath | C | |||
Corcoran | Elsie | photo | 1981 | Thomas | Cath | C | |||
Corcoran | Thomas | photo | 1967 | Elsie | Cath | C | |||
Corcoran | James | photo | 1972 | 54 | Cath | C | |||
Corcoran | Laurence | photo | photo | 1921 | 1998 | 77 | F | ||
Corcoran | Laurence David | photo | photo | 1971 | 20 | F | |||
Corcoran | Michael | photo | 1927 | 2005 | LT15 | Lawn D | |||
Corin | Bill | photo | photo | 1977 | 66 | Phyl | F | ||
Corin | Phyl | photo | photo | 2001 | 81 | Bill | F | ||
Cornford | Edward David | photo | 2004 | 87 | Dorothy | LWWB N7 | Lawn H | ||
Cornford | Sally Ann | photo | 1969 | 1990 | LJ13 | Lawn D | |||
Cornwall | Joan Eileen | photo | 1928 | 1994 | LL6 | Lawn D | |||
Corser | Margaret Joan | photo | 1983 | 55 | Jim | LA12 | Lawn D | ||
Corti | Nate Glen | photo | 2009 | 2009 | infant | CLB 21 | CH | ||
Coughey | Elsie (-Burke) | photo | 1950 | 46 | Charlie | Ang | B | ||
Coulman | Muriel | photo | 1933 | 2005 | LT13 | Lawn D | |||
Coulman | Arthur Thomas | photo | 1928 | 1991 | LT13 | Lawn D | |||
Coulston | William | photo | photo | 1933 | 64 | Ang | B | ||
Court | James Ronald | photo | 2009 | 88 | Beres | LX1 | Lawn D | ||
Cousins | George Edward | photo | 1977 | 62 | Ang | B | |||
Cousins | Ethel Mary | photo | photo | 1911 | infant | Cath | C | ||
Cousins | Mary Ellen (-Noy) | photo | photo | 1911 | 30 | John J.W | Cath | C | |
Cowell | Veronica (-Jensen) | photo | photo | 1960 | Cath | C | |||
Cowton | Chris Robert | photo | 1983 | 2005 | 21 | LT14 | Lawn D | ||
Coxall | Murray Charles | photo | 1959 | 2006 | R/Garden | RG 1. | |||
Coyle | Barbara May | photo | photo | 1937 | 1994 | 56 | Ang | B | |
Coyle | Brian John | photo | photo | 1925 | 1998 | 73 | Ang | B | |
Crabtree | Joseph | photo | 1931 | 15 | Ang | B | |||
Craddock | Jodie Marie | photo | 1988 | infant | CLB 4 | CH | |||
Crainie | Ellen | photo | 1915 | 2003 | 88 | LN6 | Lawn D | ||
Crainie | James Turner | photo | 1910 | 1996 | LN6 | Lawn D | |||
Crane | Violet | photo | 1960 | 62 | William E | Pres | A | ||
Crane | William Edward | photo | 1962 | 69 | Violet | Pres | A | ||
Crane | William Eric | photo | photo | 2008 | 86 | Ida | Lawn D | ||
Crane | Ida M | photo | photo | 2008 | 86 | William E | Lawn D | ||
Crane | Terrance Reginald | photo | 1920 | 2006 | Beryl E | LN20 | Lawn D | ||
Crane | Beryl Elizabeth | photo | 1913 | 1997 | Terrance R | LN20 | Lawn D | ||
Cranwell | Barbara Ellen | photo | photo | 1941 | 73 | Ang | B | ||
Cranwell | Laurence Rex | photo | photo | 1941 | 30 | Ang | B | ||
Cranwell | Albert | photo | photo | 1954 | 88 | Ang | B | ||
Cras | Simon Adrianus | photo | 1961 | 44 | Pres | A | |||
Crave | Lenard Ashton | photo | photo | 1940 | Pres | A | |||
Craven | Alan Clifford | photo | 1920 | 2011 | Marjorie | Lawn D | |||
Craw | Arthur Frederick | photo | 1920 | 1994 | Cornelia | LL9 | Lawn D | ||
Crawford | Edith Mary | photo | photo | 1980 | 80 | Cath | C | ||
Crawford | George Albert | photo | photo | 1960 | 60 | Cath | C | ||
Creber | Mary Edna | photo | 1995 | 72 | Walter | LWWB E9 | Lawn H | ||
Creber | Walter W.A | photo | 1993 | 78 | Mary E | LWWB E9 | Lawn H | ||
Creevy | John Charles | photo | 1965 | 60 | F | ||||
Crozier | James M | photo | 1901 | 1989 | Mary G | Pres | A | ||
Crozier | Mary Grace | photo | 1905 | 1973 | James M | Pres | A | ||
Cruickshank | Beverley D | photo | 1937 | 2009 | Alan | LWWB M8 | Lawn H | ||
Cruickshank | Alan J | photo | 1936 | 2002 | Beverley D | LWWB M8 | Lawn H | ||
Cserepes | Karoly "Charles" | photo | 1922 | 1995 | LM14 | Lawn D | |||
Cuevas | Adolfo "Aldo" | photo | no dates | Carolyn | LW12 | Lawn D | |||
Currie | James Ian | photo | photo | 1961 | 54 | Pres | A | ||
Currie | Dick (K.I.A) | photo | 1916 | 21 | Ang | B | |||
Currie | William John | photo | 1925 | 60 | Ang | B | |||
Currie | Ellen | photo | 1974 | 75 | Percy V | Ang | B | ||
Currie | Percy Vivian | photo | 1987 | 89 | Ellen | Ang | B | ||
Curry | Robert | photo | 1949 | 1992 | R/Garden | RG 2. | |||
Curry | Gladys Amelia | photo | photo | 1990 | 68 | Harry | F | ||
Curtis | Adeline Mary Clarke | photo | photo | 1872 | 1971 | Frederick C | Ang | B | |
Curtis | Frederick Charles | photo | photo | 1869 | 1919 | 50 | Adeline M | Ang | B |
Cusack | John William | photo | 1926 | 1990 | Jeanie | Cath | C | ||
Cyran | Boleslaw "George" | photo | photo | 1924 | 1996 | LL21 | Lawn D | ||
Dal Pra | Antonio | photo | 1927 | 44 | Cath | C | |||
Dale | L "Mother" | photo | no dates | Ang | B | ||||
Dale | Colin | photo | 1952 | 1955 | Cath | C | |||
Dale | Glenda | photo | 1947 | 1955 | Cath | C | |||
Dale | Kevin | photo | 1938 | 2000 | Cath | C | |||
D'Alessandro | Emrminio | photo | 1990 | 69 | Maria R | G | |||
Dalglish | Isabella (-Ayton) | photo | photo | 1935 | 71 | Pres | A | ||
D'Alia | Unreadable | photo | no dates | Cath | C | ||||
D'Alia | Evie Rosa | photo | photo | 2005 | 2005 | Cath | C | ||
D'Alia | Sam Anthony | photo | photo | 2007 | 2007 | Cath | C | ||
D'Alia | Felice | photo | 1983 | 76 | Cath | C | |||
Dalton | William Patrick | photo | 1936 | 2005 | Valda | LR9 | Lawn D | ||
Dalton | Valda Doreen (-Pepper) | photo | 1949 | 2003 | William P | LR9 | Lawn D | ||
Daly | Bridget | photo | photo | 1879 | 52 | William | Cath | C | |
Daly | Mary B | photo | photo | 1906 | 39 | Cath | C | ||
Daly | William | photo | photo | 1910 | 85 | Bridget | Cath | C | |
Daly | John Francis | photo | photo | 1871 | 1935 | Rose A | Cath | C | |
Daly | Rose Ann | photo | photo | 1965 | John F | Cath | C | ||
Daly | Ethel Ada | photo | 2000 | 89 | Cath | C | |||
Daly | James | photo | 1977 | 76 | Cath | C | |||
Daly | Ellen Elaine | photo | 1959 | 56 | Cath | C | |||
D'Amato | Teresa | photo | 1912 | 1991 | G | ||||
Danek | Stanislaw | photo | 1921 | 2007 | Katarzyna | G | |||
Darling | Eleanor | photo | 1909 | 2003 | Thomas I | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Darling | Thomas Ingram | photo | 1903 | 1995 | Eleanor | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Darragh | Leonard Joseph | photo | 1993 | 81 | Joyce | Cath | C | ||
Darragh | Kevin Henry | photo | 2001 | 69 | G | ||||
Davey | Jacqelyne Louise | photo | 2004 | 17 | R/Garden | RG 3. | |||
Davey | Stuart Reginald | photo | 1965 | 1992 | LWWB E1 | Lawn H | |||
Davidson | James Thomas | photo | photo | 1960 | 41 | F | |||
Davidson | Irene May | photo | 1950 | 25 | F | ||||
Davies | Agnes Maria | photo | 1960 | David | Cath | C | |||
Davis | William | photo | photo | 1946 | 62 | Margaret | F | ||
Davis | Patricia | photo | 1930 | 2008 | John W | LR16 | Lawn D | ||
Davis | John William | photo | 1928 | 2003 | Patricia | LR16 | Lawn D | ||
Davis | Barbara Ann | photo | 2003 | 71 | John C | LO15 | Lawn D | ||
Davis | John Cleve | photo | 1930 | 1997 | Barbara A | LO15 | Lawn D | ||
Davis | John Kevin | photo | 1989 | 27 | LH18 | Lawn D | |||
Dawes-Pepper | Arthur Patrick | photo | 1982 | 2008 | F | ||||
Dawson | Annie | photo | photo | 1965 | 66 | Ang | B | ||
Dawson | Brenda Joan | photo | photo | no dates | 3 | Ang | B | ||
Dawson | Oliver Charles | photo | photo | 1952 | 59 | Ang | B | ||
Dawson | Elvie Jean | photo | 2010 | 75 | Ronald T | LWWB F2 | Lawn H | ||
Dawson | Ronald Thomas | photo | 1992 | 61 | Elvie J | LWWB F2 | Lawn H | ||
Dayble | George | photo | 1912? | Ang | B | ||||
De Sanctis | Giuseppe | photo | 1921 | 1999 | G | ||||
Dear | James Hector Brian | photo | 1932 | 2005 | Noel F | M/Lawn D19 | Mon Lawn.E | ||
Dear | Noel Frances (-Hallet) | photo | 1934 | 2009 | James H.B | M/Lawn D19 | Mon Lawn.E | ||
Debono | Carmen | photo | 1995 | 75 | Cath | C | |||
Debono | Nnunziato "Laurie" | photo | 1986 | 66 | Cath | C | |||
Deely | Belinda | photo | 1989 | infant | CLB 5 | CH | |||
Deguara | Emmanuel | photo | 1917 | 1983 | Mary ann | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Dellabosa | John Francis | photo | 1930 | 2005 | Beryl V | LWWB E3 | Lawn H | ||
Dellabosa | Beryl Valerie | photo | 1933 | 1992 | John F | LWWB E3 | Lawn H | ||
Demetrios | Tony | photo | 1961 | 1994 | Olga | F | |||
Demetrios | George | photo | 1929 | 2005 | Joanne | F | |||
Demetriou | Anneza | photo | 1920 | 1991 | Demewtrios | F | |||
Demetriou | Demewtrios | photo | 1921 | 1999 | Anneza | F | |||
Demetriou | Harry | photo | 1959 | 1993 | F | ||||
Demosthenous | Androulla | photo | 1940 | 2006 | George | F | |||
Dempsey | Patrick | photo | photo | 1923 | 66 | Cath | C | ||
Dempsey | Susan | photo | photo | 1965 | 95 | Cath | C | ||
Dempsey | Francis | photo | 1972 | 60 | Cath | C | |||
Dempsey | John | photo | 1938 | 43 | Cath | C | |||
Dempsey | Joseph | photo | 1976 | 72 | Cath | C | |||
Dennis | Gordon C.V | photo | 1919 | 1998 | Joy | LN23 | Lawn D | ||
Dennis | Joy | photo | 1926 | 2010 | Gordon C.V | LN23 | Lawn D | ||
Dent | Lisa Jane | photo | 1980 | 1980 | F | ||||
Dent | Sandra Maree | photo | 1990 | 35 | Rod | F | |||
Dent | Phyllis | photo | 1990 | Ted | LWWB A5 | Lawn H | |||
Dent | Allison Dora | photo | 1923 | 2003 | 79 | LS20 | Lawn D | ||
Deppeler | Archibald Ferdinand | photo | 1887 | 1966 | Nellie M | Pres | A | ||
Deppeler | Nellie May (-French) | photo | 1885 | 1970 | Archibald F | Pres | A | ||
Deppeler | Alice | photo | 1975 | 63 | F | ||||
Deppeler | Arch | photo | 1995 | 84 | F | ||||
Deppeler | Phillip Peace | photo | 1981 | 61 | Thelma E | F | |||
Deppeler | Thelma Ethel | photo | 1910 | 86 | Phillip P | F | |||
Deppeler | Glad | photo | 1919 | 2009 | Ostle T | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Deppeler | Ostle Theodore | photo | 1912 | 1988 | Glad | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Deppeler | Madge F | photo | 2008 | 89 | Reg | LWWB C9 | Lawn H | ||
Deppeler | Reginald A | photo | 1992 | 79 | Madge F | LWWB C9 | Lawn H | ||
Deppeler | C.K "Kenny" | photo | 1930 | 1989 | Patricia | LH1 | Lawn D | ||
Derham | Frank Stanley | photo | photo | 1890 | infant | Ang | B | ||
Derham | George Thomas | photo | photo | 1898 | 22 | Ang | B | ||
Derham | Rupert Latrobe | photo | photo | 1902 | 10 | Ang | B | ||
Derham | Ann (-Bryant) | photo | photo | 1931 | 74 | George T | Ang | B | |
Derham | George Thomas | photo | photo | 1937 | 85 | Ann | Ang | B | |
Dever | Athol John | photo | 1950 | 1995 | Sheree | LM12 | Lawn D | ||
Devlin | Desmond Alfred | photo | 1913 | 1977 | Cath | C | |||
Dewar | Allen | photo | 1999 | 85 | Kathleen M | LH13 | Lawn D | ||
Dewar | Kathleen Monica | photo | 1990 | 75 | Allen | LH13 | Lawn D | ||
Di Bernardi | Venturino | photo | 1924 | 2003 | Pia | G | |||
Di Bernardi | Berardino | photo | 1922 | 1991 | Heny | LK8 | Lawn D | ||
Di Corleto | Giuseppe | photo | photo | 1969 | 20 | Cath | C | ||
Di Dio | Donato | photo | 1907 | 1977 | Cath | C | |||
Di Dio | Maria | photo | 1911 | 1992 | Cath | C | |||
Di Dio | Gerardo | photo | 1961 | 37 | Cath | C | |||
Di Dio | Angela | photo | 1933 | 1991 | Salvatore | G | |||
Di Dio | Rocco | photo | 1931 | 2009 | Maria | G | |||
Di Dio | Angela | photo | 1927 | 2004 | Rocca | M/lawn C27 | Mon Lawn.E | ||
Di Dio | Rocco | photo | 1918 | 2000 | Angela | M/lawn C27 | Mon Lawn.E | ||
Di Fabrizio | Giuseppe | photo | photo | 1931 | 1989 | Cath | C | ||
Di Fabrizio | Cynthia Joyce | photo | photo | 1935 | 2005 | Giovanni J | Cath | C | |
Di Fabrizio | Giovanni John | photo | photo | 1936 | 1997 | Cynthia J | Cath | C | |
Di Lallo | Manlio Mario | photo | 1924 | 1992 | LWWB E2 | Lawn H | |||
Di Sipio | Giovina | photo | photo | 1926 | 2005 | Cath | C | ||
Di Sisto | Donato | photo | 1924 | 2008 | Mon Lawn.E | ||||
Di Toro | Filippa | photo | 1936 | 2000 | G | ||||
Di Toro | Olivia Grace | photo | 2006 | infant | CLB 20 | CH | |||
Dickson | George Buchanan | photo | 1913 | 1999 | Marion | LWWB C3 | Lawn H | ||
Dickson | Marion | photo | 1910 | 1991 | George B | LWWB C3 | Lawn H | ||
Dickson | Janice Margaret | photo | 1941 | 2004 | Rex | LS2 | Lawn D | ||
DiCorleto | Innocenzo | photo | 1990 | 73 | G | ||||
DiCorleto | Noicola | photo | 1904 | 1991 | Caterina | G | |||
Dietrich | Albert | photo | photo | 1949 | 57 | Pres | A | ||
Dietrich | Frederick | photo | photo | 1954 | 62 | Ang | B | ||
Dietrich | Alice Irene | photo | photo | 1915 | 6 | Ang | B | ||
Dietrich | Frances (-Beale) | photo | photo | 1948 | 82 | Frederick | Ang | B | |
Dietrich | Frederick | photo | photo | 1913 | 62 | Frances | Ang | B | |
Dietrich | Henry James (K.I.A) | photo | photo | 1917 | 20 | Ang | B | ||
DiLoreto | Beniamino | photo | 1931 | 1990 | G | ||||
Dimogiorgis | Vasilios | photo | 1900 | 1977 | F | ||||
DiQual | Ida | photo | 1936 | 2004 | Sergio | G | |||
DiQual | Sergio | photo | 1930 | 2001 | Ida | G | |||
Ditterich | Jack Clearence | photo | 1986 | 68 | Jean | LC10 | Lawn D | ||
Ditterich | Jean | photo | no dates | LC10 | Lawn D | ||||
Dobbin | Ann | photo | 1909 | 1991 | William | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Dobbin | William | photo | 1914 | 1992 | Ann | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Dockley | Henry Walter | photo | 1985 | 75 | Jean | LD19 | Lawn D | ||
Dodemaide | Raymond Lesie | photo | 1963 | 30 | Pres | A | |||
Dodemaide | Charles Herbert | photo | 1969 | 70 | F | ||||
Dodemaide | Dorothy Jane | photo | 1985 | 85 | F | ||||
Doherty | Thomas | photo | 1980 | 53 | Gwen | Cath | C | ||
Doherty | Margaret | photo | 2004 | 97 | Phillip | Cath | C | ||
Doherty | Phillip | photo | 1984 | Margaret | Cath | C | |||
Doherty | Philip Joseph | photo | photo | 1947 | 18 | Cath | C | ||
Doherty | Peter | photo | photo | 1969 | 26 | F | |||
Doherty | Edna Muriel | photo | photo | 1919 | 1972 | F | |||
Doherty | William | photo | photo | 1913 | 1971 | F | |||
Doherty | Elyse Jennifer | photo | 1988 | 2006 | M/Lawn D16 | Mon Lawn.E | |||
Doherty | Jacqueline Rose | photo | 1947 | 2006 | Robert | M/Lawn D16 | Mon Lawn.E | ||
Donaldson | Annie (-Thomson) | photo | 1906 | 76 | David | Pres | A | ||
Donaldson | David | photo | 1886 | 58 | Annie | Pres | A | ||
Donaldson | Grace | photo | 1881 | 19 | Pres | A | |||
Donnelly | Catherine Ester | photo | photo | no dates | Cath | C | |||
Donnoli | Carmela | photo | 1919 | 1989 | G | ||||
Dooley | Alice | photo | photo | 1912 | 1977 | Royce R | Cath | C | |
Dooley | Royce Raymond | photo | photo | 1922 | 2005 | Alice | Cath | C | |
Dooling | John Joseph | photo | 1993 | 78 | M/lawn | Mon Lawn.E | |||
Dooling | John Andrew | photo | 1924 | 1993 | 69 | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Doucas | Costas | photo | 1910 | 2008 | Penelope | F | |||
Doucas | Penelope | photo | 1994 | 87 | Costas | F | |||
Doucas | George | photo | 1964 | 22 | F | ||||
Doucas | Ursula Karla | photo | 1947 | 1987 | Theo | F | |||
Douglas | Mavis Lillian | photo | 1980 | 45 | Ronald L | Pres | A | ||
Douglas | Ronald Eugene | photo | 1996 | 62 | Mavis L | Pres | A | ||
Down | Sheila Eileen | photo | 1920 | 2010 | Louis E | LWWB F8 | Lawn H | ||
Down | Louis Edward | photo | 1913 | 1993 | Sheila E | LWWB F8 | Lawn H | ||
Down | Matthew Phillip | photo | 1953 | 1994 | Louise | LWWB H8 | Lawn H | ||
Down | Jadwiga | photo | 1948 | 2006 | Tock | LV11 | Lawn D | ||
Down | Barry James | photo | 2003 | 57 | Celia | LS11 | Lawn D | ||
Doyle | Roma Ethel | photo | 1929 | 1969 | F | ||||
Dragon | Joachim Victor | photo | 1933 | 1996 | Elizabeth | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Draper | Gladys Maud | photo | 1971 | 75 | F | ||||
Draper | Jessie | photo | 1965 | 62 | F | ||||
Draper | Joyce May (Hogan) | photo | 1926 | 2003 | 76 | Raymond J | LO11 | Lawn D | |
Draper | Raymond Jesse | photo | 1926 | 1997 | Joyce M | LO11 | Lawn D | ||
Drayton | Albert William | photo | 1960 | 77 | Matilda H | Pres | A | ||
Drayton | Matilda Henrietta | photo | 1979 | 82 | Albert W | Pres | A | ||
Drew | Effie | photo | 1966 | F | |||||
Drewett | Bradley Ronald | photo | 1967 | 1994 | LK22 | Lawn D | |||
Druce | John C | photo | 1939 | 85 | Mary | Cath | C | ||
Druce | Mary | photo | 1930 | 60 | John C | Cath | C | ||
Drummond | Jeanette F | photo | 1995 | Garry | R/Garden | RG 2. | |||
Drummond | Estella May (-Ebert) | photo | 1912 | 2002 | R/Garden | RG 2. | |||
Drummond | Ralph | photo | 1987 | 77 | Margaret F | LC13 | Lawn D | ||
Drummond | Margaret Florence | photo | 1913 | 1986 | Ralph | LC13 | Lawn D | ||
Drury | Sharon Lesley | photo | 1962 | 2005 | LF4 | Lawn D | |||
Drury | Simon Leslie | photo | 1986 | 18 | LF4 | Lawn D | |||
Duff | Henry James | photo | 1997 | 87 | Rene | LO10 | Lawn D | ||
Duggan | Andrew | photo | photo | 1905 | 23 | Cath | C | ||
Duggan | Jane | photo | photo | 1930 | 90 | Michael | Cath | C | |
Duggan | Michael | photo | photo | 1900 | 61 | Jane | Cath | C | |
Duilio | Cesarello | photo | photo | 1934 | 1974 | 39 | Cath | C | |
Duke | Frances Olive | photo | photo | 1921 | 1974 | Victora W | F | ||
Dunbar | Duncan | photo | photo | 1925 | 74 | Ellen M | Pres | A | |
Dunbar | Ettie | photo | photo | 1910 | 19 | Pres | A | ||
Dunbar | Helen "Ellen" (-Watson) | photo | photo | 1937 | 85 | Duncan | Pres | A | |
Duncan | Cheryl Lee | photo | photo | 1995 | 27 | Cath | C | ||
Duncan | Ian Perry | photo | 2007 | 63 | Rhonda | LW24 | Lawn D | ||
Dunkling | Paul Alan | photo | 1963 | 1998 | Leanne | LP5 | Lawn D | ||
Durea | Sandra Lee | photo | 1969 | 1969 | Cath | C | |||
Duson | Gwynne Margaret | photo | 1920 | 2003 | Alby | M/Lawn D8 | Mon Lawn.E | ||
Dusting | Jessie | photo | photo | 1951 | 94 | Ang | B | ||
Dwyer | Patrick | photo | photo | 1883 | 76 | Cath | C | ||
Dwyer | Patrick | photo | photo | 1918 | 63 | Cath | C | ||
Dyer | Elsie May | photo | photo | 1944 | 56 | F | |||
Dyles | Marge | photo | 1981 | 54 | Stanley | Pres | A | ||
Dyles | Stanley | photo | 2002 | 86 | Marge | Pres | A | ||
Eadie | Lorraine (-Sumersford) | photo | 1917 | 2008 | Robert C | LP16 | Lawn D | ||
Eadie | Robert Charles | photo | 1922 | 2000 | Lorraine | LP16 | Lawn D | ||
Easton | William John | photo | 1998 | 67 | Mary A | LM13 | Lawn D | ||
Easton | Mary Ann | photo | 1995 | 60 | William J | LM13 | Lawn D | ||
Eaton | Christina | photo | 2008 | Stanley | LR22 | Lawn D | |||
Eaton | Stanley | photo | 2002 | Christina | LR22 | Lawn D | |||
Ebbles | Ellen Theresa | photo | 1969 | Cath | C | ||||
Ebbott | Elsie | photo | 1968 | 59 | Reginald | F | |||
Ebbott | Reginald | photo | 1983 | 75 | Elsie | F | |||
Edney | Walter Henry (Broken Headstone) | photo | photo | 1909 | 13 | Ang | B | ||
Edwards | William | photo | 1933 | 2009 | Mary | Lawn D | |||
Efstratiou | Jonnis | photo | 1996 | 70 | F | ||||
Eldridge | Stuart Lance | photo | 1973 | 1983 | 9 | LB4 | Lawn D | ||
Ellerington | Doris Ledger | photo | 2000 | 74 | R/Garden | RG 3. | |||
Ellerington | John William | photo | 1997 | 73 | R/Garden | RG 3. | |||
Ellerington | Daniel | photo | 2011 | infant | CLB 22 | CH | |||
Ellerington | James | photo | 2011 | infant | CH | ||||
Ellerington | Matthew | photo | 2011 | infant | CH | ||||
Elliott | James | photo | photo | 1928 | 84 | Mary | Ang | B | |
Elliott | Mary (-Johnstone) | photo | photo | 1940 | 84 | James | Ang | B | |
Elliott | Charles | photo | 1952 | F | |||||
Elliott | James J | photo | 1965 | F | |||||
Ellis | Sarah (-Howlett) | photo | photo | 1895 | 49 | Charles | Ang | B | |
Ellis | Janey | photo | 1907 | 2 | Cath | C | |||
Ellis | John | photo | 1912 | 46 | Mary A | Cath | C | ||
Ellis | Mary Ann | photo | 1907 | 35 | John | Cath | C | ||
Ellis | James | photo | photo | 1948 | Cath | C | |||
Ellis | Kate | photo | photo | 1943 | James | Cath | C | ||
Ellis | Leo | photo | photo | 1932 | 30 | Cath | C | ||
Ellis | Edna May | photo | photo | 1988 | 83 | Cath | C | ||
Ellis | J.E | photo | photo | 1962 | 54 | Cath | C | ||
Elloy | Eugene H | photo | 1930 | 1997 | Olive | LN10 | Lawn D | ||
Embleton | Minnie | photo | 1977 | 87 | Ang | B | |||
Embleton | Robert William | photo | 1953 | 63 | Ang | B | |||
Embleton | James Robert | photo | 1978 | 58 | Jessie M | F | |||
Embleton | Jessie May | photo | 1996 | 79 | James R | F | |||
Embregts | Lambertus | photo | 1907 | 1973 | Pres | A | |||
Embregts | Maria C | photo | 1910 | 1973 | Pres | A | |||
Emedi | Ivan | photo | 1971 | 77 | Cath | C | |||
Emmett | Mary Ann | photo | 1961 | 83 | Ryland C | Cath | C | ||
Emmett | Ryland Crawford | photo | 1954 | 74 | Mary A | Cath | C | ||
Endrizzi | Pietro | photo | 1928 | 1998 | Mon Lawn.E | ||||
English | Matthew | photo | 1925 | 1998 | Ena | LO23 | Lawn D | ||
Esler | David James | photo | 1955 | 2008 | Margaret | LX16 | Lawn D | ||
Evans | Peter Ross | photo | 1991 | 39 | Pres | A | |||
Evans | E (K.I.A.) | photo | photo | 1942 | Cath | C | |||
Evans | George S | photo | photo | 1944 | 58 | Cath | C | ||
Evans | Margaret K | photo | photo | 1980 | 93 | Cath | C | ||
Evans | Elizabeth | photo | 1963 | 68 | Cath | C | |||
Evans | Gregory John | photo | photo | 1976 | 21 | F | |||
Evans | Iris Amelia | photo | photo | 1922 | 2009 | F | |||
Evans | John Lancelot | photo | 1918 | 2011 | Glenda J | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Evans | Sylvia Elizabeth | photo | 1934 | 2006 | Francis H | LN5 | Lawn D | ||
Evans | Francis Hope | photo | 1996 | Sylvia E | LN5 | Lawn D | |||
Evripidou | Polyxeny | photo | 1991 | 78 | F | ||||
Ewan | Ellie Joyce | photo | 1919 | 1984 | 64 | Ang | B | ||
Ewen | Arthur Howard | photo | 1997 | 74 | Edith | LN22 | Lawn D | ||
Fairbairn | Marlene Louis (-Owers) | photo | photo | 1935 | 1999 | Ang | B | ||
Fairbairn | Colin | photo | 1933 | 2009 | Marlene | Ang | B | ||
Farley | Alice Mary | photo | photo | 1950 | 66 | Cath | C | ||
Farley | George Albert | photo | photo | 1954 | 70 | Cath | C | ||
Farley | Albert Edward | photo | 1987 | 64 | Iris | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Farley | Thelma Lilian | photo | 1911 | 1990 | George | LA1 | Lawn D | ||
Farley | George Albert | photo | 1913 | 1982 | Thelma | LA1 | Lawn D | ||
Farran | Margaret Ann | photo | photo | 1925 | 21 | Cath | C | ||
Farran | Anne | photo | photo | no dates | Cath | C | |||
Farran | Margaret | photo | photo | no dates | Cath | C | |||
Farran | Samuel | photo | photo | no dates | Cath | C | |||
Farran | Thomas | photo | photo | no dates | Cath | C | |||
Farran | Robert | photo | 1946 | 74 | Cath | C | |||
Farran | Wilhelmina MacKay | photo | 1934 | 62 | Cath | C | |||
Farran | Ellen Wilhelmina | photo | photo | 1981 | 76 | Cath | C | ||
Farran | Isobel Margaret | photo | photo | 1979 | 78 | Cath | C | ||
Farran | Samuel Alexander | photo | photo | 1968 | Cath | C | |||
Farran | Margaret | photo | photo | 1920 | Cath | C | |||
Farran | Samuel | photo | photo | 1904 | 64 | Cath | C | ||
Fascio | Mafalda Ceresero | photo | 1904 | 1982 | Cath | C | |||
Fascio | Enzo | photo | 1928 | 1996 | Anna | G | |||
Fasso | Martin Ambrose | photo | 1970 | 73 | Cath | C | |||
Fasso | Veronicia Alma | photo | 1964 | 65 | Cath | C | |||
Faulkner | Ernest | photo | 2002 | Elva | LK16 | Lawn D | |||
Faulkner | Elva Ellen | photo | 1992 | Ernest | LK16 | Lawn D | |||
Fazioli | Domenico | photo | 1919 | 1998 | Nicolina | G | |||
Federico | Joan Margaret | photo | photo | 1946 | 1990 | 44 | Leonardo | G | |
Federico | Leonardo | photo | photo | 1934 | 1990 | 56 | Joan M | G | |
Feeley | Edmund | photo | 1925 | 1994 | LM4 | Lawn D | |||
Felkel | Julian | photo | 1916 | 1999 | 83 | Katarina | LWWB K8 | Lawn H | |
Felmingham | Kim Maree | photo | 1962 | 1962 | Cath | C | |||
Felmingham | Vincent Gordon | photo | 1935 | 2007 | Helen | LW21 | Lawn D | ||
Fenna | Sarah | photo | photo | 1970 | 57 | Cyril | F | ||
Fenna | Cyril | photo | photo | 1975 | 66 | Sarah | F | ||
Fenna | Ronald | photo | 1996 | 61 | Margaret | LL22 | Lawn D | ||
Fenton | Jason Cedric Phennell | photo | 1976 | 2007 | 30 | LV7 | Lawn D | ||
Ferguson | John | photo | photo | 1961 | 59 | Gladys | Ang | B | |
Ferguson | Stewart Peter | photo | 1944 | 2002 | M/lawn C36 | Mon Lawn.E | |||
Ferguson | David | photo | 1951 | 2004 | Debi | LR1 | Lawn D | ||
Ferguson | George William | photo | 1919 | 1995 | LL20 | Lawn D | |||
Ferris | Annette | photo | photo | 1953 | 2007 | Les | Ang | B | |
Fidge | Jean Veronica | photo | 1973 | Perc J | Cath | C | |||
Fidge | Perc James | photo | 1973 | Jean V | Cath | C | |||
Findlay | Elizabeth | photo | photo | 1922 | 70 | Pres | A | ||
Findlay | Albert | photo | no dates | Jean | LWWB M6 | Lawn H | |||
Findlay | Lance Wayne | photo | 1978 | 1999 | 20 | LQ11 | Lawn D | ||
Finlay | Alfred Cecil | photo | photo | 1911 | 1994 | Dorothy E | Ang | B | |
Finlay | Dorothy Esther | photo | photo | 1912 | 1988 | Alfred C | Ang | B | |
Finlay | Douglas Alfred | photo | photo | 1944 | 1945 | Ang | B | ||
Finlayson | Rodney John | photo | 1944 | 1999 | Val | LQ6 | Lawn D | ||
Finn | Unknown | photo | no dates | Cath | C | ||||
Firmin | Catherine Isabella (-Anderson) | photo | photo | 1947 | 78 | Walter | Pres | A | |
Firmin | Mary Jane (-Hopkins) | photo | photo | 1909 | 36 | Pres | A | ||
Firmin | Annie | photo | photo | 1954 | Ang | B | |||
Firmin | Elizabeth Jane | photo | photo | 1955 | 84 | Ang | B | ||
Firmin | Jessie | photo | photo | 1946 | 75 | Ang | B | ||
Firmin | Ellen May | photo | photo | 1888 | 14 | Ang | B | ||
Firmin | George | photo | photo | 1912 | 80 | Maria | Ang | B | |
Firmin | James | photo | photo | 1953 | Ang | B | |||
Firmin | Maria (-Geale) | photo | photo | 1919 | 83 | George | Ang | B | |
Firmin | George (Broken headstone) | photo | photo | 1914 | 62 | Hannah | Ang | B | |
Firmin | Hannah (-Collyer) | photo | photo | 1926 | 69 | George | Ang | B | |
Firmin | Alfred (K.I.A) | photo | 1917 | 27 | Ang | B | |||
Firmin | George William (K.I.A) | photo | 1917 | 25 | Ang | B | |||
Firmin | Maria | photo | 1918 | 30 | Ang | B | |||
Firmin | Reggie | photo | 1923 | 7 | Ang | B | |||
Firmin | Stanley | photo | 1901 | 2 | Ang | B | |||
Firmin | Charles Fenton | photo | 1896 | 1974 | Georgina V | LJ22 | Lawn D | ||
Firmin | Georgina Victoria | photo | 1897 | 1989 | Charles F | LJ22 | Lawn D | ||
Firmin | Elsie Lornor | photo | 1990 | 82 | William P | LH24 | Lawn D | ||
Firmin | Stanley William | photo | 1989 | 57 | Mary | LH24 | Lawn D | ||
Firmin | William Potter | photo | 1964 | 61 | Elsie L | LH24 | Lawn D | ||
Firmin | George Herbert | photo | 1922 | 2010 | Joan | LH23 | Lawn D | ||
Firmin | Joan | photo | 1923 | 2010 | George | LH23 | Lawn D | ||
Fisher | Katherine | photo | 1967 | Cath | C | ||||
Fitzpatick | Gerald | photo | photo | 1901 | 24 | Cath | C | ||
Fitzpatick | John | photo | photo | 1892 | 45 | Cath | C | ||
Fitzpatick | Julia Mary Eileen | photo | photo | 1900 | 22 | Cath | C | ||
Fitzpatick | Margaret | photo | photo | 1909 | 20 | Cath | C | ||
Fitzpatick | Margaret | photo | photo | 1914 | 72 | Cath | C | ||
Fitzpatick | Mary Ann | photo | photo | 1880 | 1 | Cath | C | ||
Flake | Emil August | photo | 1933 | 1993 | Irene | M/lawn | Mon Lawn.E | ||
Flanigan | Allan Robert | photo | 1936 | 2010 | 73 | Mary | Lawn D | ||
Flanigan | Reginald Edward | photo | 1997 | 58 | LG2 | Lawn D | |||
Flanigan | Robert Edwin | photo | 1988 | 74 | LG2 | Lawn D | |||
Fleming | Margaret | photo | photo | 1967 | 74 | Pres | A | ||
Fleming | Michael Walter | photo | photo | 1918 | 21 | Cath | C | ||
Fleming | Ellen Elizabeth | photo | photo | 1935 | 63 | Michael | Cath | C | |
Fleming | Michael | photo | photo | 1931 | Ellen E | Cath | C | ||
Fleming | Catherine E | photo | photo | 1953 | Cath | C | |||
Fleming | Catherine | photo | photo | no dates | Cath | C | |||
Fleming | Edward | photo | photo | 1911 | Cath | C | |||
Fleming | David Francis | photo | photo | 1867 | 1956 | Johanna | Cath | C | |
Fleming | Infant | photo | photo | 1955 | Cath | C | |||
Fleming | Johanna | photo | photo | 1888 | 1954 | David F | Cath | C | |
Flewin | John | photo | 1926 | 79 | Margaret S | Ang | B | ||
Flewin | Margaret Shephard (-Watson) | photo | 1934 | 87 | John | Ang | B | ||
Flewin | John | photo | no dates | F | |||||
Flitton | John Thorold | photo | 1944 | 43 | Evlynne S | Ang | B | ||
Floeter | Luise | photo | 1909 | 1988 | LG11 | Lawn D | |||
Flynn | Muriel Dorrien | photo | 1909 | 1990 | LWWB A1 | Lawn H | |||
Flynn | Grahame Edwin | photo | 1934 | 2009 | 74 | Margaret | Lawn D | ||
Fogarty | Annie | photo | 1961 | 80 | Cath | C | |||
Fogarty | Timothy P | photo | 1934 | 68 | Cath | C | |||
Fogarty | Francis A | photo | 1931 | 10 | Cath | C | |||
Foggo | Ronald Wilson | photo | 1924 | 1994 | Eva | LM8 | Lawn D | ||
Forbes | Thomas | photo | 1972 | Cath | C | ||||
Forbes | Donald Strang | photo | 2002 | 85 | Lesley M | M/Lawn D22 | Mon Lawn.E | ||
Forbes | Lesley Mary | photo | 2010 | 86 | Donald S | M/Lawn D22 | Mon Lawn.E | ||
Ford | Harold | photo | photo | 1941 | 16 | Ang | B | ||
Forlano | Giuseppina | photo | 1936 | 1998 | G | ||||
Forsyth | Laurence Campbell | photo | no dates | 58 | F | ||||
Fortuna | Francesco | photo | 1908 | 1997 | LO13 | Lawn D | |||
Foster | Noel | photo | photo | 1956 | 45 | Pres | A | ||
Foster | Alfred John | photo | photo | 1967 | 84 | Ellen | Pres | A | |
Foster | Ellen (-Porch) | photo | photo | 1954 | 74 | Alfred J | Pres | A | |
Foster | Alfred | photo | 1892 | 42 | Ang | B | |||
Foster | Alice | photo | no dates | infant | Ang | B | |||
Foster | Mary Jane (-Holden) | photo | 1897 | 50 | Ang | B | |||
Foster | Sarah | photo | photo | 1925 | 23 | Ang | B | ||
Fox | Albert George | photo | 1975 | 80 | Olive | Pres | A | ||
Fox | Olive | photo | 1976 | 82 | Albert | Pres | A | ||
Fox | Annie | photo | 1940 | 69 | George | Ang | B | ||
Fox | George | photo | 1949 | 87 | Annie | Ang | B | ||
Fox | Edith Matilda | photo | 2002 | 99 | F | ||||
Fox | Percival Victor | photo | 1960 | 56 | F | ||||
Fox | William Malclom | photo | 1988 | 64 | Patricia | LG3 | Lawn D | ||
Franchetto | Rodolfo | photo | 1991 | Margaret | LWWB B10 | Lawn H | |||
Francis | Anne | photo | photo | 1924 | William | Ang | B | ||
Francis | Willaim | photo | photo | 1915 | Anne | Ang | B | ||
Francis | John Charles | photo | 1978 | 73 | Margery E | F | |||
Francis | Margery Ellen | photo | 1987 | 76 | John C | F | |||
Franssen | Mary Grossley | photo | photo | 1970 | 39 | Cath | C | ||
Franssen | Herman J.C | photo | 1965 | 31 | Cath | C | |||
Fraser | David | photo | photo | 1916 | 75 | Mary K | Pres | A | |
Fraser | Jessie Elizabeth | photo | photo | 1922 | 42 | Pres | A | ||
Fraser | Flora (-McDonald) | photo | photo | 1908 | 48 | Pres | A | ||
Fraser | Clyde Alexander | photo | 1915 | 1993 | Patricia E | LWWB B8 | Lawn H | ||
Fraser | Patricia Ellen | photo | 1918 | 1990 | Clyde A | LWWB B8 | Lawn H | ||
Frazer | Mary Kyde (-Findlay) | photo | photo | 1917 | 73 | David | Pres | A | |
Freake | Ronald | photo | 1923 | 2005 | Kathleen | LT24 | Lawn D | ||
Fry | Albert Stanley | photo | photo | 1977 | Myrtle I | Ang | B | ||
Fry | Myrtle Isobel | photo | photo | 1997 | Albert S | Ang | B | ||
Furnell | James Henry | photo | photo | 1935 | 81 | Mary A | Ang | B | |
Furnell | Mary Ann (-Smith) | photo | photo | 1931 | 76 | James H | Ang | B | |
Fyfe | Leslie Gilbert | photo | 1998 | Audrey J | LG16 | Lawn D | |||
Fyfe | Audrey Jean | photo | 1988 | Leslie G | LG16 | Lawn D |